WYNIKI KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

5.06.2019 r. w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola zebrała się komisja, która wyłoniła laureatów corocznych konkursów plastycznych.

Laureaci konkursu „Moja przygoda w muzeum” – rok 2019:

Kategoria A:

I miejsce – Adrian Kujawiak, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli
II miejsce – Kajetan Teodorczyk, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli
III miejsce – Maciej Szewczyk, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli
III miejsce ex. – Nicola Brenecka, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli

Kategoria B

I miejsce – Rozalia Mielczarek, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli
II miejsce – Michał Walczak, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli
III miejsce – Tomasz Kardecki, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli

Kategoria C

I miejsce – Marta Jurzyk, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli
I miejsce ex – Dawid Jankowski, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli

Kategoria D

I miejsce – Izabela Warzyńska, Zespół Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli w Zduńskiej Woli
II miejsce – Gabriela John, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli
II miejsce ex. – Ewa Błońska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli

Łącznie w konkursie wzięło udział 35 osób.

Laureaci konkursu „Detale małej architektury. Campanille (dzwonnice)” – rok 2019:

Kategoria A

I miejsce – Zuzanna Szczepańska, Publiczne Przedszkole nr 4 „Zaczarowana Kraina”
II miejsce – Adam Gułaj, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli
III miejsce – Jakub Traczyk, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli

Kategoria B

I miejsce – Agata Kaczmarek, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli
II miejsce – Weronika Frymus, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli
III miejsce – Magdalena Maciejewska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli

Kategoria C

I miejsce – Gabriela John, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli
II miejsce – Ewa Błońska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli
III miejsce – Maria Dratwa, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
Wyróżnienie – Weronika Nowacka, Szkoła Podstawowa nr 13 w Zduńskiej Woli
Wyróżnienie – Marta Jurzyk, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli
Wyróżnienie – Dawid Jankowski, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli

Łącznie w konkursie wzięło udział 21 osób.

LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Rozdanie nagród odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola podczas Dni Zduńskiej Woli – 14.06.2019 r. o godz. 10.00.

Skip to content