Projekt „Muzeum to ja!” na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów!

To wspaniała wiadomość!

Projekt „Muzeum to ja!” zostanie zaprezentowany na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów organizowanej przez Narodowe Centrum Kultury. Tematem jest animacja + świętowanie. Nasze Podwórkowe spotkania czy to w Domu Pomocy Społecznej, czy na osiedlach były mini świętem tego miejsca. Dodatkowo odbywały się podczas rocznic ich założenia. Organizatorzy otrzymali aż 69 zgłoszeń od pomysłodawców, którzy zrealizowali projekty kulturalne, nawiązujące do świętowania – świąt rodzinnych, państwowych lub lokalnych, rocznic ważnych wydarzeń oraz urodzin osób, które zapisały się w historii całego kraju i małej ojczyzny. Komisja wyłoniła listę 20 autorów projektów, którzy opowiedzą o swoich działaniach podczas VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów, odbywającej się pod hasłem „animacja + świętowanie”.

Wybrane działania były oceniane przede wszystkim pod kątem zgodności z tematem, tego na ile uwzględniały potrzeby lokalnej społeczności, czy w aktywny i twórczy sposób.

Wyniki naboru na stronie:

https://www.nck.pl/szkolenia-i-rozwoj/kadra-kultury/aktualnosci-i-szkolenia/oglaszamy-wyniki-naboru-na-viii-ogolnopolska-gielde-projektow-

Skip to content
Verified by MonsterInsights